Про нас

Відпочинок

Відпочивайте з друзями та родиною.

Сервіс

Ви будете задоволені нашим відмінним сервісом.

Кухня

Смачна кухня не залишить нікого байдужим.

Гірська Соната

Наш готель неодмінно зробить ваш відпочинок затишним та приємним. Не сумнівайтесь, що після проведеного тут часу у вас  залишиться маса позитивних вражень. Адже Гірська Соната це сімейний готель. Саме тут ви відпочиватимете, як забажаєте.

Для відпочинку завжди існує вибір. Якщо ви любитель активного проведення часу - маєте безліч варіантів.

Походи в гори з гідом чи самостійно, на ягоди, гриби чи заради потрясних фото на згадку.

Велосипеди, квадроцикли, рафтинг, кінні прогулянки, екскурсії на вибір: з групою чи індивідуально - все вам організують тут.

Дуже задоволеними залишаються гості, для яких достатньо милуватися краєвидом з вікна чи балкону будь якого номеру, тому що розташування готелю в долині гір сприятиме захоплюючому вас огляду миловидних карпатських пейзажів. Тут звучить мелодія протікаючого поруч Прута, надзвичайно свіже та чисте карпатське повітря.

Персонал готелю з радістю допоможуть вам з приводу вирішення будь яких питань. Обов"язково додасть настрою тутешня кухня, де все готується з любов"ю і відмінним смаком.

Коротко кажучи, для хорошого відпочинку годі й шукати інших місць. Адже тут є все необхідне. Відмінний сервіс та чаруюча природа вічнозеленого краю Карпат!

Затишний відпочинок в горах

Незабутні враження для всієї сім'ї

Ласкаво просимо!

с. Микуличин

Надзвичайної краси гірське село на Прикарпатті, про яке неодноразово згадується в історії. Розкинувся Микуличин на березі притоки Прутець Чеміговський.

Донедавна село вважалося самим довгим селом Європи. Зараз кордони Микуличина дещо змінені. Тим не менш, він залишається найбільшим селом Прикарпаття.

Неймовірної краси панорами відкриваються перед очима подорожуючих. Вершини вічнозелених вершин ваблять до себе тисячі туристів, так як село оточене г. Ягідного, г. Явірни, г. Маковиця, г. Костел (Горган) та г. Рокита Велика.

Та одне з найголовнішого це те, що Микуличин розташований дуже вдало для того, щоб добратися у будь яку точку Карпат, тому що на мапі воно знаходиться між м. Яремче та Поляницею (ГК Буковель). Це має важливе значення для туристів, що планують багатоденний відпочинок в горах і обирають саме наше село для проживання.

Фактично, більшість екскурсійних маршрутів веде саме через Микуличин, незалежно від того чи це піші походи в гори, чи групова мандрівка транспортом по Гуцульському краю з його гостинними людьми та цікавими традиціями.

Сьогодні Микуличин - надзвичайно розвинене та цивілізоване село з різноманітними господартствами, пивоварнями, сироваріннями і водночас загублене та розкинуте на довгі гектари поміж високих вічнозелених гірських частин Карпат, де природа залишається недоторканою і захованою від часового прогресу.

Запросити дзвінок