+380989832463

Відпочинок влітку

24.04.2021

Саме слово Літо вже звучить гаряче . А яке ж літо у Карпатах?Воно неймовірне! Ця пора року  найсприятливіша своїми погодніми умовами для будь -якого мандрівника.  

Влітку у Карпатах день може бути спекотним не менше, ніж десь біля моря , зате пізними вечорами  тут свіжо на стільки , що хочеться дихати і дихати ледь приправленим ароматами Карпатської флори повітрям. А ще є одна особливість локації влітку для самого готелю. 

Так як відпочинковий комплекс знаходиться у долині гір, скажімо теж у сонячній долині . Сонце у  цій місцевості стоїть високо найдовше, сонячні ванни тут можна приймати щонайменше до 21.00  напротязі всього літа. І відверто, таке чудове місце у теплі місяці поза конкуренцією. 

Ви уявіть лише туристів, які вже добре знають тутешні гори, що для них стали коханням і  невід’ємною частиною життя. Кожного сприятливого для підйомів сезону вони вже тут як тут. 

Саме літо закохує у гори подорожуючих. Якими б не були важкими підйоми і спуски , мандри до  найвищих точок Карпат, ніщо так не забирає втому , як розважаючі око гірські пейзажі напротязі  всього маршруту. 

У горах доводиться зазнавати багатьох перешкод особливо в негоду. Але це місце сили і натхнення не  можна не полюбити, побачивши красу гір хоч раз. 

Влітку чим рік ,тим більше розваг на вибір в залежності від уподобань пропонується туристам. Від  активного до пасивного виду відпочинку – все тут можна спробувати. 

А яка прекрасна тут флора і фауна, що є особливістю гірського регіону! 

Навіщо закордон , коли є у нас така чудова ГІРСЬКА частина країни? 

Приїжджайте влітку в гори обов язково і закохуйтеся кожного разу по-новому у наші рідні Карпати! А  ми обов язково зробимо все , щоб доповнити ваш відпочинок затишком та комфортом.

Cхожі новини

  Відпочинок взимку

  Особливим сезоном для відпочинку у Карпатах є саме зима. Адже як багато святкувань припадає для нас цієї білосніжної пори! Багато передноворічних та новорічних свят доповнюють будь – який відпочинок своєю атмосферою особливо у нашому готелі. Адже у ці дати тут вам і святковий декор і споглядання української та гуцульської традиції. Різдво Христове у нашій місцевості […]

  24.04.2021

   Відпочинок восени

   Сама назва готелю ГІРСЬКА СОНАТА  звучить по – осінньому…..  А Осінь у Карпатських горах – краса неписана! Рання осінь тут досить тепла і сонячна. Тому ми зустрічаємо і проводжаємо багато сімейних відвідувачів. Майже всі літні екскурсійні теми є актуальними у першій половині осіннього сезону. Місяці вересень і жовтень є улюбленим часом грибників. Тут навіть ягоди […]

   24.04.2021

    Відпочинок весною

    Звісно, рання весна, а саме березень і, навіть ,частково квітень – це цілком можливі для катання на лижах та сновбордах періоди. Але в основному це відносно спокійний відпочинковий сезон. Полюбляють його і сімейні відпочиваючі і мандрівники горами. Якщо  хочеться втекти від буденної метушні і відпочити в тишині – вдалий вибір є весняне бронювання у нас! […]

    24.04.2021

    Хочете ми вам зателефонуєм ?