+380989832463

Відпочинок взимку

24.04.2021

Особливим сезоном для відпочинку у Карпатах є саме зима. Адже як багато святкувань припадає для нас цієї білосніжної пори! Багато передноворічних та новорічних свят доповнюють будь – який відпочинок своєю атмосферою особливо у нашому готелі. Адже у ці дати тут вам і святковий декор і споглядання української та гуцульської традиції.

Різдво Христове у нашій місцевості як і у всіх регіонах Західної України є найбільшим світлим святом, до якого кожен готується заздалегідь. 

Гості, що обирають відпочинок саме на  Різдвяні  свята,  мають нагоду посмакувати особливих страв та зустріти коляду, що несуть дітлахи  , співаючи , із дому у дім.

А найголовніше для зимового туриста відкриття нового лижного сезону. Ну хто ж не знає , що так близько від готелю розташований гірськолижний курорт з великою кількістю підйомників та трас.  

Серед мандрівників та наших гостей взимку є й ті , що не займаються зимовими видами спорту, а звичайні любителі  гір та прогулянок на свіжому повітрі.

А які захоплюючі фото можна відзняти взимку ! Краса зимових гір- це просто якась біла магія! Жоден Морозний холод і сніг не лякає коли тепло і затишок дарує місце відпочинку. 

Cхожі новини

  Відпочинок восени

  Сама назва готелю ГІРСЬКА СОНАТА  звучить по – осінньому…..  А Осінь у Карпатських горах – краса неписана! Рання осінь тут досить тепла і сонячна. Тому ми зустрічаємо і проводжаємо багато сімейних відвідувачів. Майже всі літні екскурсійні теми є актуальними у першій половині осіннього сезону. Місяці вересень і жовтень є улюбленим часом грибників. Тут навіть ягоди […]

  24.04.2021

   Відпочинок влітку

   Саме слово Літо вже звучить гаряче . А яке ж літо у Карпатах?Воно неймовірне! Ця пора року  найсприятливіша своїми погодніми умовами для будь -якого мандрівника.   Влітку у Карпатах день може бути спекотним не менше, ніж десь біля моря , зате пізними вечорами  тут свіжо на стільки , що хочеться дихати і дихати ледь приправленим ароматами […]

   24.04.2021

    Відпочинок весною

    Звісно, рання весна, а саме березень і, навіть ,частково квітень – це цілком можливі для катання на лижах та сновбордах періоди. Але в основному це відносно спокійний відпочинковий сезон. Полюбляють його і сімейні відпочиваючі і мандрівники горами. Якщо  хочеться втекти від буденної метушні і відпочити в тишині – вдалий вибір є весняне бронювання у нас! […]

    24.04.2021

    Хочете ми вам зателефонуєм ?