+380989832463

Відпочинок восени

24.04.2021

Сама назва готелю ГІРСЬКА СОНАТА  звучить по – осінньому…..

 А Осінь у Карпатських горах – краса неписана!

Рання осінь тут досить тепла і сонячна. Тому ми зустрічаємо і проводжаємо багато сімейних відвідувачів. Майже всі літні екскурсійні теми є актуальними у першій половині осіннього сезону.

Місяці вересень і жовтень є улюбленим часом грибників. Тут навіть ягоди місцями зустрінеться зібрати ще у жовтні.

Але особливість цього сезону полягає саме у барвах Карпатських схилів. Навіть якщо ти не фотограф чи ботанік ,замилування гарантоване у який бік не глянь. 

Гори , вкриті лісом вбираються у розкішні шати. І хочеться охопити поглядом кожну деревну гілку , так вже западає в зір та відтінкова гама кольорів !

Ох, як же гарно дивляться наші білі будиночки на фоні цього осіннього вбрання.! Адже з усіх сторін над будівлями височіють могутні  гірські ліси .! 

Осінь то пора мабуть найкраща ! Жоден інший сезон не принесе таких ефектних фото на згадку. Це без сумніву… А особливо коли ти відпочиваєш у такому хорошому місці на березі гірського Прута посеред неймовірних гір ,  де у будь яку пору року тобі раді.

Навіть, бодай на вікенди , відвідайте осінь в Карпатах,  а ще краще – у нас!

Cхожі новини

  Відпочинок взимку

  Особливим сезоном для відпочинку у Карпатах є саме зима. Адже як багато святкувань припадає для нас цієї білосніжної пори! Багато передноворічних та новорічних свят доповнюють будь – який відпочинок своєю атмосферою особливо у нашому готелі. Адже у ці дати тут вам і святковий декор і споглядання української та гуцульської традиції. Різдво Христове у нашій місцевості […]

  24.04.2021

   Відпочинок влітку

   Саме слово Літо вже звучить гаряче . А яке ж літо у Карпатах?Воно неймовірне! Ця пора року  найсприятливіша своїми погодніми умовами для будь -якого мандрівника.   Влітку у Карпатах день може бути спекотним не менше, ніж десь біля моря , зате пізними вечорами  тут свіжо на стільки , що хочеться дихати і дихати ледь приправленим ароматами […]

   24.04.2021

    Відпочинок весною

    Звісно, рання весна, а саме березень і, навіть ,частково квітень – це цілком можливі для катання на лижах та сновбордах періоди. Але в основному це відносно спокійний відпочинковий сезон. Полюбляють його і сімейні відпочиваючі і мандрівники горами. Якщо  хочеться втекти від буденної метушні і відпочити в тишині – вдалий вибір є весняне бронювання у нас! […]

    24.04.2021

    Хочете ми вам зателефонуєм ?