+380989832463

Відпочинок для двох

24.04.2021

Якщо раптом вам заманеться подарувати собі та коханий людині трохи романтичного настрою і відпочити від повсякденності чи відсвяткувати якусь подію, обов ‘язково пакуйте необхідні речі і гайда до нас у Карпати! Сезон чи погода значення не мають , особливо  якщо ви позитивно налаштовані гарно відпочити. 

Валентинів день можна влаштувати будь коли. Не завадить і невеликий домашній улюбленець, якого можна взяти з собою .

Будьте впевнені , що у нас зустрічають посмішкою, і все, що цікавитиме   стосовно відпочинку вам порекомендують та люб’язно нададуть.

Хочете поїздку у гори чи просто відпочити за смачною вечерею на двох – без проблем . 

 Бажаєте вдвох прогулятися безлюдними але безпечними місцями – і це і багато іншого можливо , проживаючи у нашому готелі. 

Одна з  наших особливостей  – це локація. Природа тут неписана. Чудові гірські краєвиди, річка Прут, що протікає повз та її тихий шум, як колискова уночі, зелені лісисті схили і гірські стежки…..

А ягідок -грибочків назбирати чи високогірних квітів? Хіба ж не романтика? Чи посидіти з смачним вином в прохолодну ніч біля багаття удвох? 

Сама власна фантазія підкаже вам, де зловити романтичні моменти  і фотокадри на пам ять. Адже Карпати – вражаюче місце для позитивних емоцій.

Цікаві місця подорожей є одним з найкращих подарунків . Будьте певні, що для вас у нас знайдеться багато цікавого і навіть захоплюючого. І  навіть  якщо мандруватимете не на власному авто, це ніяк не зіпсує якості відпочинку, особливо продумавши маршрути заздалегідь .

 Поринайте у романтику чотири сезони   з нами  у чарівних Карпатах!

Cхожі новини

  Відпочинок взимку

  Особливим сезоном для відпочинку у Карпатах є саме зима. Адже як багато святкувань припадає для нас цієї білосніжної пори! Багато передноворічних та новорічних свят доповнюють будь – який відпочинок своєю атмосферою особливо у нашому готелі. Адже у ці дати тут вам і святковий декор і споглядання української та гуцульської традиції. Різдво Христове у нашій місцевості […]

  24.04.2021

   Відпочинок восени

   Сама назва готелю ГІРСЬКА СОНАТА  звучить по – осінньому…..  А Осінь у Карпатських горах – краса неписана! Рання осінь тут досить тепла і сонячна. Тому ми зустрічаємо і проводжаємо багато сімейних відвідувачів. Майже всі літні екскурсійні теми є актуальними у першій половині осіннього сезону. Місяці вересень і жовтень є улюбленим часом грибників. Тут навіть ягоди […]

   24.04.2021

    Відпочинок влітку

    Саме слово Літо вже звучить гаряче . А яке ж літо у Карпатах?Воно неймовірне! Ця пора року  найсприятливіша своїми погодніми умовами для будь -якого мандрівника.   Влітку у Карпатах день може бути спекотним не менше, ніж десь біля моря , зате пізними вечорами  тут свіжо на стільки , що хочеться дихати і дихати ледь приправленим ароматами […]

    24.04.2021

    Хочете ми вам зателефонуєм ?